rahnemaland descriptin

امکان فعالسازی ری‌اکشن برای کانال تلگرام، یکی از جدیدترین و جذابترین قابلیت‌های این پیامرسان محبوب است که امکان تعامل بیشتر کاربر با کانال را فراهم کرده است. همچنین دریافت تعداد مناسبی از reaction میتواند نشان دهنده هدفمندی بیشتر کانال و محبوبیت آن باشه که نتیجتا باعث درآمد بیشتر به صورت مستقیم و غیرمستقیم خواهد شد. در این مقاله روشهای افزایش ری اکشن تلگرام را بررسی کرده و به معرفی آنها میپردازیم.

 

 

ری‌اکشن تلگرام | telegram reaction

به طور تقریبی 1.5 الی 5 درصد از بازدیدکننده های یک پست، برای آن ری‌اکشن ثبت میکنند؛ البته این عدد بسته به موضوع کانال شما میتواند کمتر یا بیشتر باشد اما طبق میانگین از کانالهای عمومی و تخصصی، این درصد تا حدودی منطقی و درست است.

اگر این درصد را با توجه به تعداد ممبرهای کانال درنظر بگیریم (حتی با توجه به مقدار ممبر فیک یا غیرهدفمند)، این درصد بسیار کمتر بوده و نسبت ری‌اکشن به ممبر اغلب زیر ۱درصد خواهد بود لذا بهتر است نسبت را با سین پست محاسبه کنیم.

با توجه به موارد ذکر شده، ممکن است به این نتیجه رسیده باشید که نیاز به دریافت ری اکشن بیشتری از سمت کاربران خود دارید و باید آن را افزایش دهید. در ادامه به بررسی راه های موجود خواهیم پرداخت.

 

 

راه های افزایش ری اکشن تلگرام

 

استفاده از ربات ارسال ری اکشن

ساده ترین راه برای دریافت ری‌اکشن دلخواه، استفاده از ربات های خودکار ارسال ری اکشن میباشد. شما میتوانید برای نمونه از ربات ساناسینر برای این کار استفاده نمونه و به هر تعداد و از هر نوع، برای پست خود ری اکشن سفارش دهید.

 

کاربر را به تعامل دعوت کنید

یکی از ساده‌ترین راه ها برای دریافت reaction دعوت کاربر به انجام آن است. تنها کافی است در انتهای متن جمله “نظر شما در باره این … چیست؟” یا “حس خود را نسبت به پست ارسالی اعلام کنید” و موارد مرتبط را اضافه کرده و منتظر نتایج آن باشید.

 

کاربر را از تاثیر ری اکشن آگاه کنید

به کاربران خود نشان دهید که با حمایت آن‌ها از پست دلخواه با ری‌اکشن و یا استفاده از اموجی‌های منفی در آن، باعث خواهند شد موضوع کانال به سمتی که آنان تمایل دارند متمایل شود.

در این حالت کاربر ترغیب میشود حس خود را با اموجی دلخواه نشان داده تا کانالی موردپسند تر داشته باشد.

 

کاربر هدفمند جذب کنید

طبیعتا داشتن کاربر هدفمند باعث میشود تعامل بیشتری با کانال شما به وجود آمده و استفاده از بخشهایی مثل ری‌اکشن نیز افزایش یابد.

 

کانال منظم و یک دست داشته باشید

داشتن کانالی که پست های آن با تعداد و شکل مناسب ارسال میشود کاربر را به تعامل بیشتر ترغیب میکند. سعی کنید در زمان های معینی پست بگذارید و از اسپم بپرهیزید.